من و اسپنسر

به  آنچه در این لحظه اتفاق می افتد تمرکز کن و فقط به چیزی که در این شرایط درست است توجه داشته باش.

                                                "اسپنسر جانسون- کتاب هدیه"

------------------

حالا با خودتون میگید که این هرا خل شده! 

خیر! من فقط دارم خوددرمانی میکنم. با این کتابها و جملات و تلقین ها... هرازگاهی هم میگم بیام اینجا جملات تاثیرگذار و خوبی رو که خوندم با شما هم شریک بشم. راستی توی یک وبلاگی راجع به کتابی از استیو هاروی خوندم به نام "رفتار زنانه، تکفر مردانه" رفتم گرفتمش. با اینکه خیلی رک و پررو و واضح است اما رویهم رفته کتاب خوبیه! بخونیدش. البته اگر جنبه پذیرش واقعیت رو دارید. چون بی رودرواسی بهتون میگه که آقایان محترمی که در حال حاضر در زندگی شما هستند شما رو به بازی گرفتن یا واقعاً دوستتون دارن!

وقتی خوندمش از خیلی چیز ها که مطمئن نبودم مطمئن شدم و تو خیلی چیز ها که به خودم دروغ می گفتم دیگه خفه خون گرفتم. خوشحالم که هنوز هم مردان صادقی مثل استیو هاروی توی دنیا پیدا میشن که به خیلی چیزها هرچند ناخوشایند، اعتراف می کنن!

بهرحال ... توصیه میکنم بانوان مزدوج، (دارای همسر) بانوان نیمچه مزدوج (دارای BF ) و همچنین بانوان ناکام از تزویج (شکست خوردگان عشقی) این کتاب رو مطالعه کنند.

/ 5 نظر / 20 بازدید
فهیمه جون

ممنونم ازت ممنون از وبلاگت دوست خوبم[گل]

یاسمن

تعریف این کتاب رو خیلی شنیدم ... می رم بگیرمش ... هرای خودم , قاصدکم چطوره ؟[بغل]

الی

خیلی مشتاق شدم بخونمش خوبه که تجربه های خوبمون رو اینجوری به اشتراک بزاریم

فهیمه جون

سلام ممنون که اومدی و سئوالم رو همون طور که خواستم با سئوال جواب دادی ....سئوال تو سئوال منم هست چرا خدا ما رو ........باز هم بیا مرسی[قلب]