در مملکت ما هیچ چیز زور نیست! دست از سرم بردارید.

آقایونها خانومها،

من... رای....... نمی دهم!

اینکه صبح میای و با هزار امید و آرزو وارد پرشین بلاگ میشی و میری توی آخرین نظرات  و میبینی یه عالمه نظر جدید داری بسیار شیرین و دلچسبه.

اینکه میبینی برای هر 10 پست آخرت - دقت بفرمایین، دقیقاً 10 پست- یک کامنت از طرف یک نفر نوشته شده نیز بسیار شیرین و دلچسبه.

اما...

اما ......

اولی شو دو خط اولش رو میخونی... دومی شو خط اول رو میخونی... سومی رو فقط سرسری نگاه میکنی... چهارمی رو همینجوری ازش میگذری.. پنجمی رو فقط اسم نویسنده رو میبینی ... ششمی و هفتمی و هشتمی و نهمی رو درجا پاک میکنی... و دهمی... دهمی رو فقط نگه میداری و نگاه میکنی. ... نگه میداری و نگاش میکنی و از ته دل  فحش میدی ! (از نوع رکیک و بی ناموسی و .. اینا) و بعد پاک میکنی و بعد برای شادی روح همه آنها که چند دقیقه پیش یادشان کردی صلواتی میفرستی و از زنده هایشان در دلت طلب حلالیت می کنی و نفس راحتی میکشی. کامنتهای دوستات رو میخونی، به وبلاگشون سرمیزنی، کامنت میذاری، برمیگردی، می خوای پست جدید بنویسی که میبنی مثل اینکه دوستان لطف داشتن و تو همین چند دقیقه باز نظر جدید نوشتن. میری توی نظرات، اما ...

بابا جان : من........رای........ن......می.......دم!

دست از سرم بردارین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

----

ته نوشت: برین اینجا و بعد اینجا و بعد اینجا و بعد ....   نیشخند ببخشید من ندید بدیدم. اینو تازه امروز بهم یاد دادن هنوز ذوق دارم!! خجالت

/ 27 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاسمن

سلام هرا جون ... قالب نو مبارک ... چقدر قشنگ شده اینجا ... [هورا][هورا][قلب][گل]

پارسا

رای نمی دی؟؟؟؟؟ شوخی می کنیییییییییییییییییییییییییییییییی!!!! اِ راستی تو که اینجا نیستی. تو اونجایی. خوب اونجا هم مگه رای گیریه؟ اگه خواستی رای بدی مواظب باش به اونی که داداشش اون افغانیه رو شکنجه کرده بود رای ندیها! حالا از شوخی گذشته من میدونم چرا رای نمیدی. چون میخوای باز این آقاهه بیاد و حال ما رو که تو وطن و در آغوش مام میهن هستیم بگیری. اما فکر اینو بکن که بالاخره گذر پوست به دباغخونه میفته ها! دفعه بعد بخوای بیای ممکنه مجبور شی به جای هواپیما با این لنجا بیای تا بندر. بعد از اونجا بری ترمینال و با این اتوبوسهای ترانسپورت شمس العماره بیای تهرون! حالا قانع شدی؟ آفرین. مرسی.

موسیو گلابی

به به، قالب نو مبارک!! در مورد پستت هم ... ولش کن، می‎ترسم دعوامون شه!

پارسا

باشه... شناسنامه ات رو بفرست بیاد جای تو هم رای میدم. البته کار ساده ای نیستا ولی دیگه ما خراب ریفیقیم دیگه!

مهدی باقرپور

سلام . من با مطلب جدیدی در باب نقد سیاست خارجی دولت نهم به روز هستم .

علیرضا

حالا واقعا نمی خوایی رای بدی؟[متفکر] خدا رو خوش میاد اینهمه تبلیغ می کنن, پول خرج می کنن[ناراحت]